فروشگاه اینترنتی شما مارکت
جستجو

گارانتی محصولات

گارانتی محصولات

برای استفاده از گارانتی محصولات هزینه ارسال و دریافت با مشتری خواهد بود مگر در شهر شیراز

درصورتی که مشخص شود خطا و اشکال بعمل آمده ناشی از کاربری نادرست می باشد کلیه هزینه ها بر عهده مشتری خواهد بود مبنای تشخیص این امر نظریه کارشناسان شما مارکت خواهد بود .

 

انواع ساعت

ساعت مچی های که با باطری کار می کنند 6 ماه گارانتی موتور دارند. موتور ساعت مچی های اتوماتیک بالای 500000 هزار تومان  به مدت 6 ماه گارنتی و مابقی 3 ماه گارانتی دارند. بند و باطری ساعت مچی به دلیل جنس آن و نحوه استفاده قابل گارانتی نمی باشد. در صورت هرگونه آسیب و یا نقص فنی که در ظاهر ساعت ایجاد شود بنا به نظر کارشناسان شما مارکت باید تائید گردد و اگر سهل انگاری در نگهداری باعث ایجاد آسیب شود شرایط گارانتی محصول محیا نمی باشد و جهت انجام امور هزینه آن از مشتری اخذ خواهد شد. در نظر داشته باشید رنگ ساعت ها تماماً ثابت نیستند به این معنا که کاملا به نحوه نگهداری شما بستگی دارد و این مورد قابل پیگیری در گارانتی نمی باشد . ساعت های زیر 120000 هزار تومان از قالب های ضد آب بهره نمی برند و مقاومتی در برابر آب ندارند لذا در صورت تماس با آب و ایجاد نقص فنی گارانتی ساعت باطل خواهد شد .ساعت های با قیمت بیش از 120001 نیز ضد آب نبوده و صرفا در مقابل شتسشو دارای مقاومت اندکی می باشند لذا توصیه میگردد از تماس با آب خودداری گردد .ساعت های با رنج قیمت بالای 500000 تومان ضد آب بوده و در مقابل شستشو مقاوم می باشند اگرچه توصیه میگردد برای موارد گارانتی از استفاده در استخر خودداری گردد . در رابطه با ساعت های کپی صورت کلی مقاومت در برابر آب شامل گارانتی نمی شود.

تماس باآب دریا و یاآبهای شور باعث ایجاد نقص فنی در محصولات می گردند و شرایط گارانتی محصول در این مورد محیا نمی باشد .

 

انواع بدلیجات

رنگ بدلیجات تماماً ثابت نیستند به این معنا که کاملا به نحوه نگهداری شما بستگی دارد و این مورد قابل پیگیری در گارانتی نمی باشد . قفل ، جنس و مقاومت  گارانتی نمی باشد . با توجه با آلیاژی بودن برخی از اقلام امکان ایجاد حساسسیت در برخی وجود خواهد داشت لذا مسولیت استفاده تماما بر عهده مشتری خواهد بود .

اقلام استینلس استیل دارای رنگ ثابت و بدون حساسیت می باشند .

 

انواع کیف و کفش

فاقد گارانتی می باشد .

 

انواع عطر و ادکلن

فاقد گارانتی می باشد .